Vlora sot feston me këto fjalë nënën e saj e uron

  • A.P /
  • 18 March 2023 - 09:00
Vlora sot feston me këto fjalë nënën e saj e uron

Për këngëtaren e njohur Vlora Kastrati - Shala, sot është ditë feste, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot nëna e saj e dashur feston ditëlindjen.

 

Me këtë rast nuk ka munguar as urimi i së bijës për të ëmën.

Me fjalët më të ngrohëta Vlora ia ka uruar nënës ditëlindjen.

"Gëzuar mami ditëlindja e 74 
Për ne gjithmonë je e re 
Edhe një jetë ta kisha dhuru sot dhe do ishte pak 
Urime nona jeme".

Image

(Kosova Sot Online)