Kjo banore i dërgon në televotim Oltën, Kiarën, Kristin dhe Qetsorin

  • A.P /
  • 19 March 2023 - 10:29
Kjo banore i dërgon në televotim Oltën, Kiarën, Kristin dhe Qetsorin

Përballë “Kutisë së Pandorës” në "Big Brother Albania VIP", kësaj radhe u vendos Nita, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në zarfin e zi, ajo kishte mundësinë të dërgonte dy çifte për t’i dërguar në nominim.

 

Nga dy çiftet e zgjedhura, publiku do përzgjedhë njërin çift më pak të pëlqyer dhe ky çift, pra dy banorë, do shkojnë në nominim “kokë më kokë”. Pra, vetëm njëri çift shkon në nominim.

Nita zgjodhi të dërgojë në nominim Qetsori-Kristi dhe Olta-Kiara.

(Kosova Sot Online)