Luizi thotë se nëse të shtunën largohet Kiara largohet edhe ai

  • E.K /
  • 22 March 2023 - 09:16
Luizi thotë se nëse të shtunën largohet Kiara largohet edhe ai

Dy banorët e “Big Brother Vip Albania”, Kiara dhe Olta dalin në nominim, transmeton “Kosova Sot Online”.

Njëra nga këto dy banore do të largohet të shtunën.

Luizi, ka thënë se nëse largohet Kiara largohet edhe ai.

Këngëtari tha se nuk do të kthehej më edhe po të kishte edhe biletë kthimi.

(Kosova Sot Online)