Ja kujt i thotë Kiara: Përveç teje s’më rrihet me asnjë tjetër këtu

  • A.P /
  • 22 March 2023 - 15:32
Ja kujt i thotë Kiara: Përveç teje s’më rrihet me asnjë tjetër këtu

Ka kohë që kanë nisur, dyshimet për një pëlqim nga ana e Kiarës ndaj Kristit, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Mbrëmjen e djeshme, pas përfundimit të spektaklit, banorët kanë ngrënë dhe kanë kërcyer në oborr. Në njëmoment, teksa Kristi po qëndronte vetëm, Kiara afrohet pranë tij duke kërcyer. Deri këtu është në rregull, por deklaratat e Kiarës më pas nuk janë edhe aq!

Duke qeshur, Kiara drejtohet nga Kristi duke i thënë që nuk i rrihet me asnjë person tjetër përvec atij. Kristi duke qeshur i përgjigjet: “po, normal”.

Pra, Kiarës nuk i rrihet me asnjë person? As me Luizin? Por vetëm me Kristin? Dhe nuk e di pse?

Image

(Kosova Sot Online)