Lori uron Ramazanin me këto fjalë të ëmbla

  • E.K /
  • 23 March 2023 - 13:19
Lori uron Ramazanin me këto fjalë të ëmbla

Këngëtarja, Lori Kaçka, përmes një fotografie ka uruar muajin e shenjtë të Ramazanit, shkruan “Kosova Sot Online”.

“Urime muajin e shenjtë të Ramazanit”, ka shkruar Lori.

Lori njihet si një prej këngëtarëve më të dashura dhe simpatike në skenën muzikore shqiptare.

(Kosova Sot Online)