Beteja e familjes dhe produksionit për famen e Luiz Ejllit

  • A.P /
  • 23 March 2023 - 14:49
Beteja e familjes dhe produksionit për famen e Luiz Ejllit

Ashtu sikur loja e tij brenda, edhe historia e Instagramit të Luizit ka momentalisht vëmendje, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Instagrami personal nga Luiz Ejlli, u kthye në Ina Ejlli dhe kjo sepse sipas menaxhuesve të tij, motra dhe shoqja, është tentuar të merret nga Top Channel pasi këta të fundit pretendojnë se kanë të drejtat e lidhje me emrin dhe administrimin.

Ishte kunati i Luizit, Sokol Tahiri, ai i cili ka reaguar në Instagramin e tij, ku ka konfirmuar se produksioni i ka kontaktuar dhe u ka thënë se të drejtat në lidhje me emrin dhe administrimin i takojnë Top Channel, por thekson se për këtë nuk u kanë paraqitur asnjë dokument.

Image

(Kosova Sot Online)