Vesa Luma publikon fotografi para 20 viteve me Luiz Ejllin

  • E.K /
  • 24 March 2023 - 09:58
Vesa Luma publikon fotografi para 20 viteve me Luiz Ejllin

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, ka publikuar një fotografi unike nga arkiva e saj, transmeton “Kosova Sot Online”.

Vesa ka publikuar në InstaStory disa fotografi nga Revista “Trendy” e vitit 2004.

Në kopertinë ndodheshin yjet e atëhershëm të spektaklit të talenteve “Ethet e së premtes”,

“E more Luiz, na ktheve 20 vjet mbrapa”, ka shkruar Vesa

Në këtë fotografi, janë Rona Nishliu, Teuta Kurti dhe Luiz Ejlli.

(Kosova Sot Online)