Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një, Luizi I thotë Kiares: i shoh si pengesë për të qenë me ty

  • E.K /
  • 24 March 2023 - 11:19
Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një, Luizi I thotë Kiares: i shoh si pengesë për të qenë me ty

Këtë javë banoret e “Big Brother Vip Albania”, të cilat janë në nominim janë Kiara Tito dhe Olta Gixhari përcjell “Kosova Sot Online”.

Nesër pritet që njëra prej tyre të dalë nga shtëpia.

Luizi në një bisedë më Kiaren, i ka thënë asaj se është zotuar që t’i nxjerrë të gjithë banorët nga shtëpia një e nga një, duke qenë se i sheh ata si pengesë për të qenë bashkë me Kiaren.

“Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një… një nga një…”. “E di si i shoh unë këta, i shoh si pengesë për të qenë me ty. Kështu që duhet t’i kaloj se nuk bën”, ka thënë ai.

(Kosova Sot Online)