Gold Ag dhe Kreshnik Avdiu publikojnë “Namazin” në muajin e Ramazanit

  • E.K /
  • 24 March 2023 - 13:42
Gold Ag dhe Kreshnik Avdiu publikojnë “Namazin” në muajin e Ramazanit

Këngëtari i njohur Gold Ag dhe Kreshnik Avdiu, kanë sjellur një projekt të ri muzikor, shkruan “Kosova Sot Online”.

Bashkëpunimi i tyre quhet “Namazi”, për nder të muajit të shenjtë të Ramazanit.

Më poshtë është kënga e bashkangjitur me videoklip.

(Kosova Sot Online)