Fifi i thotë Adisit: Të dua me krejt fuqinë e zemrës, i dedikon edhe këngë

  • E.K /
  • 25 March 2023 - 10:46
Fifi i thotë Adisit: Të dua me krejt fuqinë e zemrës, i dedikon edhe këngë

Këngëtarja, Fifi, shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë, shkruan “ Kosova Sot Online”.

Fifi ka postuar një fotografi bashkë me Adisin, ku të dy janë shfaqur të lumtur.

Fifi ka treguar se një këngë për partnerin e saj.

“Kënga e fundit e albumit vjen së shpejt..dhe për mua është dedikimi më i bukur i dashnisë… Të dua me krejt fuqinë e zemrës”, ka shkruar Fifi.

(Kosova Sot Online)