Geti reagon pasi që Luizi ia këndoi këngën e tij, “Luiz baba”

  • E.K /
  • 25 March 2023 - 15:38
Geti reagon pasi që Luizi ia këndoi këngën e tij, “Luiz baba”

Banorëve të “Big Brother Vip Albania” i është organizuar një festë më koktej dhe muzikë në oborrin e shtëpisë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Gjatë kësaj festë, Luizi ka interpretuar këngën ‘Babastars’ të reperit Getoar Selimi.

Ndërsa, Geti publikoi këto video në InstaStory.

“Luiz baba”, ka shkruar Geti.

(Kosova Sot Online)