Olta nuk ndihet mirë: Jam keq, thirrni urgjencën, po më dridhen duart

  • E.K /
  • 25 March 2023 - 16:41
Olta nuk ndihet mirë: Jam keq, thirrni urgjencën, po më dridhen duart

Olta dhe Kiara kanë kaluar disa orë bashkë dje brenda suitës së improvizuar, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një prej pyetjeve të parashtruar të vëllait të madh ishte nëse kanë blerë ndonjëherë lodra sek*i, por Olta nuk ka dashur të përgjigjet dhe ka thënë se nuk pi dot më tekila, pasi ndihej keq.

“Unë kam thënë gjëra më bombë këtu për këtë ta pi shortin? Nuk kam blerë me të vërtetë, kam hyrë në sexshop. Nuk pi dot tekila, jam keq. Leje, thirr çik Urgjencën. Po, po thirr Urgjencën. Hë tani thirr Urgjencën se jam keq. Urgjencaaa? Nejse hajde se po e pi nga shishja. Ja tani ta bëjnë video dhe dal unë kështu. Ik ore. Ua po më dridhen duart. Nuk pi dot moj, e urrej tekilën”, deklaroi Olta.

(Kosova Sot Online)