Olta dhe Dea thyejnë rregullat në 'Big Brother Albania VIP'

  • A.P /
  • 26 March 2023 - 18:05
Olta dhe Dea thyejnë rregullat në 'Big Brother Albania VIP'

Pas spektaklit në "Big Brother Albania VIP", mbrëmjen e djeshme, Olta dhe Dea, janë futur të dyja në të njëjtin dush ku dhe kanë komunikuar me njëra tjetrën pa mikrofona, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Kjo sipas ndjekësve është parë si një thyrje e rregullave, të cilët kanë kërkuar dënimin e tyre me zarf të zi.

Mbetet për tu parë, a do të ketë vendim nga produksioni apo edhe kësaj radhe Olta dhe Dea si të priviligjuara do të shpëtojnë.

Image


(Kosova Sot Online)