"Çfarë ishte kjo?", "Kallash", të shtënat u dëgjuan edhe në shtëpinë e BBV

  • E.K /
  • 27 March 2023 - 10:21

Në orët e para të së hënës ka ndodhur një vrasje në ambientet e “Top Chanel”, transmeton "Kosova Sot Online".

Banorët që po qendrojnë në BBV e kanë dëgjuar breshërinë e të shtënave dhe kanë reaguar nga brenda.

Qetësori, Kristi dhe Nita kanë dëgjuar duke parë njeri-tjetrin me pikëpyetje.

Kristi pyeti: Çfarë ishte kjo???

Qetsori: Kallash!!!

Kristi: Thashë se ishte këtu brenda!!!

Nita: Ishte afër!

(Kosova Sot Online)