Luizi: Dy gjëra e “therin” femrën më shumë se tradhtia

  • E.K /
  • 27 March 2023 - 11:26
Luizi: Dy gjëra e “therin” femrën më shumë se tradhtia

Banori i “Big Brother Vip Albania”, Luiz Ejlli, ka treguar se cila gjë e prek më shumë një femër se sa tradhtia, përcjell “Kosova Sot Online”.

Luizi tha se para tradhtisë, vjen këpuca e preferuar, duke marrë shembull një vajzë që i pëlqejnë një palë këpucë, të cilat nuk i merr, pasi shitësja i thotë se nuk ka numër.

‘Dy gjëra e therin femrën më shumë se tradhtia. Kjo një, se edhe tradhëtinë e falin, edhe atë moment se durojnë është kur janë në një dyqan këpucësh, kanë zgjedhur këpucët që i pëlqen dhe shkon e i thotë shitëses a ke numër më të vogël dhe i thotë jo’.

(Kosova Sot Online)