Fjolla Morina vjen me poza atraktive

  • E.K /
  • 27 March 2023 - 12:27
Fjolla Morina vjen me poza atraktive

Këngëtarja, Fjolla Morina, ka ardhur me poza mjaft atraktive, shkruan ‘Kosova Sot Online”.

Fjolla në instagramin e saj, ka postuar disa fotografi me një bluz dhe pantollona të lëkurës.

Me këtë veshje Fjolla po duket ndryshe dhe bukur.

(Kosova Sot Online)