Luizi ia la 'amanet' Kiarës që ta përdor këtë kod

  • A.P /
  • 28 March 2023 - 14:14
Luizi ia la 'amanet' Kiarës që ta përdor këtë kod

Padyshim  çifti më i dashur e më i përfolur në mediat rozë, janë  Luizi dhe Kiara, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Para eleminimit të Kiarës, Luizi dhe moderatorja kanë komunikuar dhe kanë rënë dakord se si do kuptohen, që këngëtari të kuptojë se nëse simpatizohet apo jo nga publiku jashtë.

 

Ai i ka thënë Kiarës që të përdorë kodin “Të kam zemër”, nëse gjërat janë mirë për të jashtë dhe në këtë mënyrë të vazhdojë lojën e Big Brother.

“Kur të dalësh jashtë Kiara, në qoftë se jam ashtu siç e mendoj se jam jashtë …kur të jesh në Prime. Kam me pyt unë “Arbana a është Kiara aty”. “Po” thotë, edhe ti ke me fol. Kur të flitsh ke më më thanë “ Të kam zemër”. Nqs thu “të kam zemër” do me thënë se gjërat jashtë janë shumë mirë.” tha ai.

(Kosova Sot Online)