Nita Latifi sot ka arsye për të festuar

  • A.P /
  • 28 March 2023 - 16:06
Nita Latifi sot ka arsye për të festuar

Këngëtarja e njohur Nita Latifi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të festuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pikërisht sot, këngëtarja feston ditëlindjen, me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat.

Nita vijon të jetë një prej banoreve në "Big Brother Albania Vip" dhe e vetmja nga Kosova që kësaj radhe urojmë që të jetë njëra nga finalistet.

Luizi ka qenë i pari që e ka uruar duke i dëshiruar që të jetë dhe në finale.

Image

(Kosova Sot Online)