Eskalon sërish në fjalor Bledi Mane, ja çka tha

  • E.K /
  • 07 April 2023 - 11:04
Eskalon sërish në fjalor Bledi Mane, ja çka tha

Banori i “Big Brother Vip Albania”, Bledi Mane, në një moment ka thënë një fjalë banale, teksa po pinte ujë në gojë i shkoi një letër, të cilën e kishte hedhur vetë, përcjell “Kosova Sot Online”.

“Q*** motrën e kisha hedhur brenda këtë”, dëgjohet të thotë gazetari .

Por kjo nuk është hera e parë që Mane nuk përmbahet dhe përdor një fjalor jo të përshtatshëm.

(Kosova Sot Online)