Ja për kënd thotë Efi: Më ka zhgënjyer

  • A.P /
  • 10 April 2023 - 16:54
Ja për kënd thotë Efi: Më ka zhgënjyer

Derisa Bledi po kujdesej për vazon e Oltës ky veprim i ka bërë përshtypje Efit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Duke folur me Kiarën, ajo u shpreh se është shumë e zhgënyer nga Bledi dhe nga tipi i tij.

 

Efi i tregoi Kiarës, që Bledi po ujiste lulen e Oltës, ndërsa e cilësoi veprimin e tij si “furçë”. Ajo tha se nuk e dinë për çfarë qëllimi  e ka bërë një gjë të tillë dhe se sipas saj, nuk ishte një veprim i hijshëm.

Dy vajzat komentuan edhe sjelljen e Nitës. Kiara tha se ajo ka shfaqur një sjellje tjetër në shtëpi.

Sipas Efit, ajo ashtu ka qenë gjithmonë, por tani po e shfaq veten e saj të vërtetë.


(Kosova Sot Online)