Mblidhet qeveria e "Big Brother Vip", nëse banorët shkelin këto rregulla do të dënohen

  • E.K /
  • 13 April 2023 - 11:52
Mblidhet qeveria e

Kryeministri i  “Big Brother Vip Albania”, Luiz Ejlli, mblodhi kabinetin qeveritar, përcjell “Kosova Sot Online”.

Në këtë mbledhje u diskutua për disa nga pikat e caktuar nga Vëllai i Madh, që nuk lejohen të shkelen dhe se duhet të përcaktohen ligjet.

1-Fjalët ofenduese në shtëpi.

2- Mos respektimi i lojërave.

3- Aleancat në shtëpi.

4- Fikja e mikrofonave.

5-Pastrimi i shtëpisë dhe gatimi.

Qeveria duhet të miratojë një projektligj, që në momentin që një banor shkel një apo më shumë prej këtyre rregullave të dënohet.

(Kosova Sot Online)