Efi ia tregon vendin këtij banori: E godet me vezë

  • A.P /
  • 13 April 2023 - 18:50
Efi ia tregon vendin këtij banori: E godet me vezë

Pasi Kristi po sillet si një gangster brenda "Big Brother Albania VIP", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Jori, nën cilësinë e Avokates së Popullit, kërkoi që Kristi të goditej me vezë, duke qenë se një gjë të tillë e miratoi kabineti qeveritar mbrëmjen e kaluar.

 

Luizi i tha Efit që t’ia hidhte ajo vezët, por ia tha me zë të ulët kur nuk e dëgjoi askush përveç Kiarës.

Ajo mori vezët dhe sapo Kristi u kthye, i theu atij dy vezë në kokë.

Image


(Kosova Sot Online)