'Jena mbretër 2' vjen nga Noizy

  • A.P /
  • 14 April 2023 - 21:03
'Jena mbretër 2' vjen nga Noizy

Reperi i njohur, shqiptar Noizy, ka publikuar, këngën më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”. 

"Jena mbretër 2" mban titullin kënga.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Jena mbretër 2" nga Noizy.

(Kosova Sot Online)