Kiara qëron patate, kjo video bëhet “hit” në rrjete sociale

  • E.K /
  • 15 April 2023 - 14:06
Kiara qëron patate, kjo video bëhet “hit” në rrjete sociale

Një video e Kiarës është bërë mjaft virale dhe e komentuar në internet, përcjell “Kosova Sot Online”.

Kiara ka qëruar patate në qetësinë e saj, por njerëzit në internet e kanë shpërndarë videon e saj duke e bërë ’hit’ të momentit për mënyrën se si ajo qëron ato.

Kiara po vazhdon të mbetet akoma mjaft e komentuar për çdo veprim që ajo bën.

https://www.tiktok.com/@alb.turkishseries/video/7221593954330905861?is_from_webapp=1&sender_device=pc

(Kosova Sot Online)