'Malli' kënga më e re nga Medes dhe Gonza

  • A.P /
  • 23 April 2023 - 09:17
'Malli' kënga më e re nga Medes dhe Gonza

Këngëtari i njohur Meda, ka publikuar  këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Malli", mban titullin kënga më e re e këngëtarit, e cila vjen në  duet me Gonza.

 

 

Kënga vjen e realizuar me videoklip.

Premierë: "Malli" nga Meda dhe Gonza.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)