Efi për Luizin: Në momentin që mërzitet çfarë nuk i thotë goja dhe pastaj bën lojë

  • E.K /
  • 27 April 2023 - 10:02
Efi për Luizin: Në momentin që mërzitet çfarë nuk i thotë goja dhe pastaj bën lojë

Banorja e BBV-së, Efi,  ka diskutuar për veprimet dhe deklaratat e Luizit ndaj saj teksa po diskutonte me Qetsorin, përcjell “Kosova Sot Online”.

E prekur nga Luizi, Efi tha se nuk e priste asnjëherë që ai të ‘shpërthente’ ndaj saj në këtë mënyrë.

Ajo për Luizin tha se është person që kur mërzitet thotë çdo gjë që i del nga goja.

“Më dol pikërisht personi që se prisja, e ka thënë edhe më herët për Tean por e ka hedhur vetëm kështu si ideja e Përputhen, për mua e argumentoj po ta kisha unë motër, dhe turp prindërit dhe kush rri, e teproi keq, dhe këtë të keqe e ka Luizi, unë e kam kuptuar gjithmonë sepse është emocional dhe në momentin që mërzitet çfarë nuk i thotë goja dhe pastaj bën lojë dhe ai vërtetë shpërthen dhe bëhet pishman mbrapa”, tha Efi.

(Kosova Sot Online)