Noizy dhe Luizi krijojnë atmosferë të "zjarrtë", këndojnë bashkë

  • E.K /
  • 08 May 2023 - 10:45
Noizy dhe Luizi krijojnë atmosferë të

Fituesi i “Big Brother VIP Albania”, Luiz Ejlli, në një ‘club’ në Tiranë, ka performuar bashkë me reperin e njohur shqiptar, Noizy, transmeton “Kosova Sot Online”.

Luizi vazhdimisht e kishte përmendur Noizyn brenda shtëpisë.

Këngëtarët kanë performuar këngën “Jena Mbretër 2”.

Kurse, atmosfera pa dyshim ka qenë e “zjarrtë”.

(Kosova Sot Online)