Mahmut Ferati këtë fundjavë ka pasur arsye të festoj

  • A.P /
  • 14 May 2023 - 12:31
Mahmut Ferati këtë fundjavë ka pasur arsye të festoj

Një ndër këngëtarët më aktiv të muzikës popullore shqipe, vazhdon të jetë këngëtari i njohur Mahmut Ferati, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kjo fundjavë për profesorin e muzikës ishte festive, pasi këngëtari festoj ditëlindjen.

 

Me këtë rast ai ka pranuar urime nga familjarë, miqë e kolegë...

"Dje ishte një ditë e veçantë për mua, por më të veçantë m’a bëtë ju familjarë, miqë, kolegë, adhurues e media që më uruat ditëlindjen time. Ju falenderoj të gjithëve dhe ishte nderë për mua. Respekte pafund", ka shkruar Ferati.

Me këtë rast në vijim dëgjoni një nga hitet e Mahmut Ferati "Kur do t'kthehesh".

(Kosova Sot Online)