Severxhane Laçi sot feston: Dëshira e vetme është të kemi shëndet të mirë

  • A.P /
  • 16 May 2023 - 16:06
Severxhane Laçi sot feston: Dëshira e vetme është të kemi shëndet të mirë

Severxhane Laçi, dikur ishte një nga këngëtaret më të njohura, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja sot feston ditëlindjen, andaj ka pranuar urime nga njerëzit më të afërt të saj, miqë e familjarë.

 

Për ditën më të rëndësishme për të, ajo ka pasur një urim për vetën..

"Aq sa kemi ymër,dëshira e vetme është të kemi shëndet të mirë dhe të jemi të  lumtur ..Ky do të ishte edhe urimi për veten time! HBD".

Me këtë rast ne e përshedesim Severxhanen me hitin e saj "I veqant je ti", këngë e cila u pëlqye nga publiku.

(Kosova Sot Online)