Luizi i ka dy fjalë për personat që u shfaqën si 'shokë' të tij nëpër emisione

  • A.P /
  • 16 May 2023 - 18:29
Luizi i ka dy fjalë për personat që u shfaqën si 'shokë' të tij nëpër emisione

Për personazhe të ndryshëm që janë shfaqur nëpër emisione televizive, si shokët e tij, fituesi i BBV, Luizi Ejlli,  ka dhënë detaje, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

“Kam parë se jam njeriu me shumë shokë në Republikën e Shqipërisë”, u shpreh Luizi.

 

I pyetur në lidhje me miqësinë e tij dhe Meridianit, Luizi shprehet se Meridianin e njeh aq sa e njeh dhe Arjonin.

“A ka bërë mirë a ka bërë keq që më ka mbështetur nuk e di, unë e njoh atë sa të njoh ty. Ama të dalë Meridiani apo shumë të tjerë se unë jam menaxheri etj etj, kjo është e tepruar”, u shpreh Luizi.

Ai tregon se ka një shok shumë të mirë që nuk ka përfituar kurrë nga Luizi, nuk ka pranuar të dalë në media, nuk ka bërë reklama dhe i është gjendur pranë atij dhe familjes së tij pa asnjë interes. Ai e ka cilësuar si një shok të vërtetë, dhe po ashtu i ka zbuluar edhe emrin e tij: Eni Bushati.

Sa i përket dy shokëve të Luizit që i kanë dhënë mbështetjen e tyre publikisht Joni dhe Mario, Luizi shprehet se ata dikur kanë qëndruar shumë bashkë, por prej dy vitesh nuk flisnin më dhe i kishin shkëputur marrëdhëniet.


(Kosova Sot Online)