Luizi tregon ç’po ndodh me llogarinë e tij sociale

  • A.P /
  • 18 May 2023 - 14:16
Luizi tregon ç’po ndodh me llogarinë e tij sociale

Si pasojë e sulmeve të njëpasnjëshme, instagrami i Luiz Ejllit vijon të mbetet nëqendër të vëmendjes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Dy ditë më parë, gjatë mesnatës, profili i Luiz Ejllit u zhduk nga Instagrami.

Duke qenë se kjo ishte e disata herë që profilet e tij hasen me probleme të tilla, fansat e këngëtarit duket se u shqetësuan.

Ditën e djeshme profili i tij u hap sërish, por reagimi i parë i Luizit erdhi pak caste më parë.

Përmes një videoje në Instastory, Luizi ju kërkon mbështetësve të tij të mos shqetësohen, pasi mbyllja e Instagramit erdhi si pasojë e ngarkesës. Në përfundim ai shprehet se tani gjithcka është në rregull dhe nuk rrezikon më mbylljen e profilit.

Image

(Kosova Sot Online)