Luizi: Unë nuk harroj njerëzit që më kanë qëndruar afër

  • A.P /
  • 18 May 2023 - 22:19
Luizi: Unë nuk harroj njerëzit që më kanë qëndruar afër

Në lidhje me marrëdhëniet me të tjerët, fituesi i BBV 2, Luiz Ejlli pas daljes së tij nga shtëpia, ka bërë disa ndryshime, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Duke larguar ata që mendon se kanë përfituar prej tij duke u shtirur si shokët e tij më të ngushtë.

Ndër ta ishin edhe Mario me Jonin, të cilët gjatë periudhës që Luizi ishte brenda në shtëpi kanë bërë daljet e tyre televizive duke e mbrojtur dhe duke treguar gjithmonë për miqësinë e tyre të ngushtë. Gjithashtu Meridian Ramçaj e ka mbështetur shumë Luizin ndërsa pas daljes së tij nga shtëpia Luizi u shpreh se nuk e njeh dhe nuk ka pasur kurrë miqësi me të.

Të tre djemtë Luizi nuk i ndjek më në Instagram duke u shprehur se thjeshtë janë përpjekur të përfitojnë nga fama e tij.

Vetëm pak më parë Luizi ka shkruar disa fjalë në Instastory lidhur me këtë çështje:

“Unë nuk harroj njerëzit që më kanë qëndruar afër kur kisha nevojë, kur nuk kisha askënd. Ata që nuk ma kthyen shpinën nga fillimi i rrugëtimit tim e vazhdojnë të mos e bëjnë. Ata që e bënin ditën natë e natën ditë duke përjetuar çdo gjë bashkë me mua, ata që më deshën prej vërteti, pa kushte, pa fjalë, por me vepra shumë. Ty publiku im. Ju do Luizi fort!”, ka shkruar Luizi.

Image

(Kosova Sot Online)