Elita Rudi tregon trupin si “peshk”

  • E.K /
  • 20 May 2023 - 09:32
Elita Rudi tregon trupin si “peshk”

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ka postuar një fotografi me veshje sportive para pasqyrës, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo ka zbuluar format e saja trupore, të cilat janë për tu marrur zili.

Rudi është nënë e një vajzë dhe një djali.

(Kosova Sot Online)