Eli Fara me vajzën mahnisin me pamjen e tyre, duken si motra

  • E.K /
  • 22 May 2023 - 10:07
Eli Fara me vajzën mahnisin me pamjen e tyre, duken si motra

Dje ka festuar ditëlindjen këngëtarja e njohur, Eli Fara, shkruan “Kosova Sot Online”.

Eli shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Ajo që mori vëmëndjen në këtë ditëlindje ishte Marina, vajza e këngëtarës.

Marina ishte e veshur me një fustan të shkurtër, ku kishte zbuluar më shumë nga dekolteja e saj.

Eli Fara me vajzën e saj, janë dukur si motra dhe jo si nënë e vajzë.

(Kosova Sot Online)