Luizin dhe Oltën do t'i shohim bashkë në një film

  • A.P /
  • 22 May 2023 - 16:35
Luizin dhe Oltën do t'i shohim bashkë në një film

Pas daljes nga 'Big Brother Albania VIP', Luizi dhe Olta kanë projekte së bashku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ata do t’i shohim si aktorë të një filmi. Dyshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua. 

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film.

Image

(Kosova Sot Online)