Sabri Fejzullahu ripërpunon disa hite të tij në mënyërë unike

  • E.K /
  • 25 May 2023 - 12:04
Sabri Fejzullahu ripërpunon disa hite të tij në mënyërë unike

Këngëtari i njohur dhe mjaft i pëlqyer për të gjitha moshat, Sabri Fejzullahu, i ka ripërpunuar disa nga këngët e tij, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngët e ripërpunuara janë: “Goditje në zemër”, “Gjakun ma ke pi”, “Jam shumë keq”, “Pse s’thashë të du” “Një fotografi”.

Këto përpunim janë pëlqyer mjaft shumë nga fansat e këngëtarit.

Fejzullahu gjatë karrierës së tij muzikore numëron hite të shumta.

(Kosova Sot Online)