Kush do e luajë rolin e vjehrrës në filmin ku do të jenë Luizi dhe Olta?

  • A.P /
  • 25 May 2023 - 15:20
Kush do e luajë rolin e vjehrrës në filmin ku do të jenë Luizi dhe Olta?

Prej disa kohësh ka qarkulluar lajmi se ish-banorët e edicionit të dytë të Big Brother VIP do të marrin pjesë në një film, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Por ajo çka na ka bërë më shumë kuriozë është roli që do të ketë Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli.

Raportohet se dyshja do të jenë çift, pra burrë dhe grua. Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, dhe protagonistë kryesorë ka aktoren dhe këngëtarin.

 

Dyshja luajnë rolin e të dashuruarve, ndërkohë që vjehrra i bën magji Oltës.

“Çifti më i madh ose më i rëndësishëm i momentit, mund të mos jetë Luiz-Kiara, por mund të jetë Luiz Olta”

(Kosova Sot Online)