Rina Balaj del para kamerës pa grim, befason me pamjen e saj

  • E.K /
  • 26 May 2023 - 11:00
 Rina Balaj del para kamerës pa grim, befason me pamjen e saj

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, në një video është shfaqur krejt ndryshe, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo në një video është shfaqur pa grim.

Rina shihet në video duke bërë një makijazh nga grimeret, ku në fillim është krejtësisht pa makijazh.

Edhe me këtë pamje Rina duket bukur dhe mjaft natyrale.

(Kosova Sot Online)