Këtë fundjavë Eni Çobani ka pasur arsye për të festuar

  • A.P /
  • 28 May 2023 - 10:39
Këtë fundjavë Eni Çobani ka pasur arsye për të festuar

Prezantuesja dhe avokatja e njohur Eni Çobani, këtë fundjavë më shumë e kurrë ka pasur arsye për të festuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

E rrethuar nga familjarë dhe miq të dashur, Eni ka festuar ditëlindjen.


Eni Çobani, vazhdon edhe më tutje të jetë  pjesë e emisionit "E Diela Shqiptare", duke trajtuar raste nga më të ndryshmet te rubrika "Shihemi në gjyq".

Image

(Kosova Sot Online)