Remzie dhe Nexhat Osmani e 'kallin' me 'Luj e Duje'

  • A.P /
  • 28 May 2023 - 14:31
Remzie dhe Nexhat Osmani e 'kallin' me 'Luj e Duje'

Dy këngëtarët e njohur Remzie dhe Nexhat Osmani , kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"'Luj e Duje" mban titullin kënga e dyshes në fjalë, e cila vjen përplot ritëm.

 

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Premierë: "Luj e Duje" nga Remzie dhe Nexhat Osmani


Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)