Ledri dhe Sara fotografohen në këtë gjendje të “çuditshme”

  • E.K /
  • 29 May 2023 - 09:15
Ledri dhe Sara fotografohen në këtë gjendje të “çuditshme”

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një prej çifteve më të pëlqyer në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ata janë prindër një vajzë.

Këtë herë, Sara ka publikuar një imazh krahë Ledrit, ku si duket janë fotografuar në mënyrë spontane.

(Kosova Sot Online)