Nuk do ta besoni kur ta shikoni se kënd e befasoj Luizi

  • A.P /
  • 29 May 2023 - 19:40
Nuk do ta besoni kur ta shikoni se kënd e  befasoj Luizi

Nga më të çmendurit që historia e personzheve VIP shqiptarë ka njohur, kanë qenë fansat e fituesit të “Big Brother VIP” Albania 2, LUiz Ejllit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Gjatë eksperiencës në ‘BBV’ shumë persona e ndoqën Luizin ‘këmba këmbës’, natë e ditë, e një prej tyre është edhe zonja Kristina, e cila jeton në Greqi.

Videot e saj ku përshëndeste Luizin, fliste për të dhe e puthte nga ekrani janë bërë virale në ‘Tik Tok’.

E tashmë që Luizi pasi ka dalë nga shtëpia e famshme, na ka treguar përmes një video surprizën që kishte përgatitur për Kristinën. Ai e merr me video për ta përshëndetur.

“Dashuria që marr nga ju është më e madhe seç mund ta kisha menduar.Kisha edhe unë po aq emocione sa Zonja Kristina (të cilën sot e njihni të gjithë), prandaj këto emocione të bukura nga kjo telefonatë surprizë, doja t’i ndaja me të gjithë ju. Faleminderit nga zemra”, shkruan Luizi krahas videos në link. https://rb.gy/sihdt

Image

(Kosova Sot Online)