Nuk do ta njihni, ja si dukej Olta Gixhari dikur

  • A.P /
  • 01 June 2023 - 22:00
Nuk do ta njihni, ja si dukej Olta Gixhari dikur

Flitet se aktorja e njohur Olta Gixhari, që ishte bërë pjesë e “Big Brother VIP Albania”, ka operuar hundën, fryer buzët dhe bërë disa korrektime të tjera në pamjen e jashtme, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Fotografia ilustron faktin se pamja e Oltes ka evoluar dhe kjo jo për shkak te viteve, por për shkak të ndërhyrjeve.

Sot ajo duket ndryshe dhe e sofistikuar.

Image

(Kosova Sot Online)