Kejvina sot ka ditëlindjen, ja sa vite i mbushi

  • E.K /
  • 02 June 2023 - 10:22
Kejvina sot ka ditëlindjen, ja sa vite i mbushi

Kejvina Kthella sot ka festë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo sot e feston ditëlindjen e saj të 28-të.

Ish banorja e “Big Brother Vip Albania”, bëri edhe më shumë bujë të madhe pas hyrjes në këtë format televiziv.

Ajo shumë shpesh paraqitet me veshje dhe pamje provokative dhe tërheqëse.

(Kosova Sot Online)