E krahasuan me futbollistin e njohur, Kejvina: Halandi sot me nerva edhe stylish

  • E.K /
  • 02 June 2023 - 12:40
E krahasuan me futbollistin e njohur, Kejvina: Halandi sot me nerva edhe stylish

Kejvina Kthella është një nga modelet më provokuese dhe tërheqëse shqiptare, përcjell “Kosova Sot Online”.

Kejvina në internet u krahasua në pamje me futbollistin e Manchester City, Erling Haland. E mesa duket, këtë krahasim ajo e ka marrë me sportivitet.

“Halandi sot me nerva edhe stylish”, ka shkruar modelja një një fotogfrafi në ashensor.

(Kosova Sot Online)