Efin në këtë foto nuk do ta njihni

  • A.P /
  • 02 June 2023 - 22:06
Efin në këtë foto nuk do ta njihni

Padyshim ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Efi Dhedhes ka postuar disa foto nga fëmijëria e saj, ku na ka treguar se si ka qenë Efi, kur ishte vetëm një vajzë e vogël.

Image


(Kosova Sot Online)