Dafina Zeqiri duket madhështore me fustan të bardhë dhe duvak në kokë

  • E.K /
  • 03 June 2023 - 10:21
Dafina Zeqiri duket madhështore me fustan të bardhë dhe duvak në kokë

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, publikoi disa fotografi ku shihet me vello të bardhë dhe me duvak në kokë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këto pamje si duket janë vetëm pjesë e ndonjë videoklipi.

Dafina me këtë pamje ka marrur komente të mira dhe pozitive.

(Kosova Sot Online)