Getinjo dhe Vivien shfaqen të lumtur pranë njëri tjetrit

  • E.K /
  • 03 June 2023 - 11:29
Getinjo dhe Vivien shfaqen të lumtur pranë njëri tjetrit

Vivien dhe Getinjo janë duke e shijuar lidhjen e tyre, raporton “Kosova Sot Online”.

Pas një kohë e raportua se ata se nuk janë më bashkë.

Mirëpo, si duket dyshja janë ribashkuar.

Getinjo ka postuar një fotografi me Vivienin.

(Kosova Sot Online)