Capital T, Majk dhe Ledri, publikojnë hitin "Yjet Dalin Natën"

  • E.K /
  • 03 June 2023 - 14:03
Capital T, Majk dhe Ledri, publikojnë hitin

Capital T, Majku dhe Ledri sot kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

‘’Yjet Dalin Natën’’, quhet projekti më i ri i tre artistëve.

Kjo këngë është publikuar së bashku me videoklip.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën:

(Kosova ot Online)