Antonela Berisha shfaqet e "zjarrtë" me këtë fustan

  • E.K /
  • 05 June 2023 - 11:36
Antonela Berisha shfaqet e

Ish - konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha, sa ishte pjesë e programit, ishte një prej emrave më të përfolur aty, shkruan “Kosova Sot Online”.

Antonela shpesh herë është përfolur nga mediat rozë për jetën e saj private.

Antonela ka postuar një fotografi me një fustan tejet të hapur dhe po duket tejët tërheqëse.

(Kosova Sot Online)